Area Rugs Manufacturer
Handmade Carpets & Rugs Manufacturer
INDIAN Üreticileri ve İhracatçıları
el yapımı halı,
kilim ve diğer yer kaplamaları
   
 English 中国 Français Deutsch Italiano 日本語 한국어 Russian Español Turkish العربية فارسی

picture Gallery

 

Shaggy Rugs

 

Küresel Yer Mobilyacılar Ana Sayfa Ne özel kilim ve özel halılar vardır Nasıl özel halı ve kilim özel yapılır Üretim tesisi ve kilim ambalaj Konukseverlik kilim Teknik Aspect Bize ulaşın Haber kilim ile ilgili
 

ANA SAYFA

 

Global Floor Furnishers ( bir birim surekasgroup ) Biz üreticileri, tedarikçi, toptancı ve el yapımı halı ve Hindistan kilim ihracatçıları kayıtlıdır.

Biz ve saçaklar olmadan, kilim her türlü imalatı. Bu El Tepeli kilim ve halılar, el düğümlü kilim ve halılar, tüylü kilim ve halı, kilim alan, alan halılar, düz dokuma dhurries veya druggets ve benzeri diğer zemin kaplamaları yapılmış kapsamaktadır.

Biz kilim ve halılar her türlü imalatı. Bu kilim ve halılar saçaklar ve püsküller olarak imal edilmektedir. Biz el tüylü kilim ve halılar, el düğüm kilim ve halı, yün halı, kilim ve shaggy halı, kilim alan, alan halılar, düz dokuma druggets ve diğer zemin kaplamaları yapılan üretmek.


Biz İç Mimarlar, Mimarlar, İç Fit dışarı firmalar üretici ve saf yün halı tedarikçileri ve yün carpets.Our alıcılar var, "Mobilya, Mefruşat ve Ekipman şirketleri". Bu alıcılar kilim ve "Hotel Halı ve Kilim Otel" olarak halılar bu tür sınıflandırmak, Oteller, Villa, Konut daireler, Ziyafet Salonları, Lobi, Beach Resort, Yatlar etc.We projelerin kendi ihtiyacı için el yapımı kilim ve halılar ile ilgilenen "Villalar Halı ve Kilim Villaları", "Konut Halı ve Kilim Konut" Ziyafet Halı Ve Ziyafet kilim "," Salon halı ve Hall Kilim "," Lobi halı ve Lobi Kilimler "vb. Ayrıca, bazı özel alan için kilim ve halı üretimi. kilim ve halı Bu tür özel alan kilim ve sırasıyla özelleştirilmiş alan halı olarak bilinir. Biz yapma ve Kilim bitirme için üretim tesisi var. Biz toplu siparişler tek kadar halı sipariş verirler. Biz üretimi ve mükemmel kalite Hint kilim ve halılar ihracat.

Biz Çocuk İşgücü kullanmadan kilim ve halılar üretmek. Ve% 5 Yaşlı kişiler içindir projeler için ayrılmıştır geçin.


Bu web sitesinin özel kilim ve halılar özel ilgilenen müşteriler için yapılır. Bu konaklama endüstrisinde kilim ve halılar ile ilgilenen kişiler için de geçerlidir. Biz daha iyi bu terimi anlamak sadece ÖZEL RUG alıcılar için bu web sitesini yaptık. kilim ve halı üretimi esnasında dikkat edilmelidir ciddi sorunlar vardır. Bu yüzden, biz istiyoruz ki özelleştirilmiş kilim edinmek isteyen her yeni alıcı:

1. Onlar özel kilim ve ihtiyaç duydukları halı ne tür bilmeliyim?

2. Nasıl mı ihtiyacınız var?

3. Ve ne alırsınız?

diğer kilim veya desen bizim dizi görüntülemek için, grubumuzun web sitesini ziyaret edebilir
www.surekasgroup.com.

 
 
picture GalleryShaggy Rugs
 Ev   l   Ne özel kilim ve özel halılar vardır   l   Nasıl özel halı ve kilim özel yapılır      

 Üretim tesisi ve kilim ambalaj  l  Konukseverlik kilim Teknik Aspect  l  Bize ulaşın  l  Haber kilim ile ilgili
 
Tüm metin ve kilim ve halılar bu sitede resimleri INDIAN TELİF ACT, 1957 altındadır. Öyleyse, sahibinin izni olmadan bu web sitesindeki metin veya resim kopyalamak eğer, bu Hint Telif Hakları Yasası, 1957 altında bir ihlali olacaktır. Biz ihlali tespit edilirse ağır eylemler ve cezaları hükmolunur alacak.